Vienošanās noteikumi

Pirms izmantot internetveikala kidland.lv pakalpojumus, lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo Vienošanos.
 
 
Internetveikala  kidland.lv saita pakalpojumu izmantošanas vienošanās.
 
Dotā vienošanās, turpmāk “Vienošanās”  starp internetveikalu  kidland.lv( adrese internetā www.kidland.lv), turpmāk “ Internetveikals” vai “Saits” un  internetveikala pakalpojumu lietotāju, nosakot preču iegādāšanās noteikumus, saucās “Puses”.
 
 
1. Pamatlikumi
 
1.1. Šī Vienošanās starp Pircēju un Internetveikalu tiek noslēgta pasūtijuma brīža noformēšanā. Pircējs apstiprina savu piekrišanu  noteikumiem, kas ir noteikti šajā Vienošanās, brīdī, kad ir veikts pasūtījums vai reģistracijas brīdī saitā.
1.2.Pircējs var būt jebkura fiziskā vai juridiskā persona, kura ir spējīga pieņemt un apmaksāt pasūtīto preci, šajā Vienošanās noteiktajā kārtībā.
1.3.Internetveikals ir tiesīgs ieviest izmaiņas šajā Vienošanās.
2. Informācija par preci
 
 
2.1. Prece ir piedāvāta saitā bilžu un fotogrāfiju veidā, kuras ir internetveikala īpašums. Fotogrāfijas un bildes var atšķirties no preces.
 
2.2. Katrai precei ir teksta informācija : artikula numurs, cena un preces apraksts.
 
2.3. Pēc pircēja pieprasījuma internetveikala menedžerim ir jāsniedz papildus informācija, kura, no pircēja viedokļa, ir nepieciešama, lai pieņemtu lēmumu par preces  pirkšanu.
2.4. Preces  cena, norādītā saitā, var būt  vienpusīgi mainīta no Internetveikala puses.
2.5. Preces, kuru ir pasūtījis Pircējs, cenas izmaiņas  gadījumā, internetveikala menedžeris nekavējoties par to brīdina Pircēju, lai saņemtu pasūtījuma  saņemšanas atteikumu vai piekrišanu. Gadījumā, ja nav iespējas sazināties ar Pircēju, šis pasūtījums tiek anulēts.
2.6. Gaisa baloni, kuri ir piepildīti ar gēliju un nav apstrādāti ar hai-float polimēru, turas gaisā līdz 4-ām stundām.
2.7.Gaisa baloni, kuri ir piepildīti ar gēliju un nav apstrādāti ar  hai-float polimēru, turas gaisā līdz 24-ām stundām.
2.8.Tiešie saulles stari, vējš, putekļi, temperatura virs 20 grādiem pēc Cēlsija skalas, samazina  laiku, norādīto p. 2.6. un 2.7.
2.9. Mehāniskie bojājumi samazina laiku, kurš ir norādīts p.2.6. un 2.7. un var novest pie tūlītējā preces izskata zaudējuma.
 
 
 
 
3. Preces iegādes kārtība.                                                                    
3.1. Pircējam ir tiesības noformēt pasūtījumu jebkurai precei , kura ir piedāvāta Saitā. Jebkura prece var būt pasūtīta neierobežota daudzumā. Prece var būt pasūtīta dažādos veidos : telefoniski, ar iepirkumu groza palīdzību vai elektroniskā pasta  starpniecību.
3.3. Par preces neesamību noliktavā, Internetveikala menedžerim jāziņo par to Pircējam ( telefoniski vai Ē-pastā).
3.5. Pie preces neesamības noliktavā, Pircējam ir tiesības samainīt ar citu preci, jeb anulēt pasūtījumu.
3.6. Pircējam ir tiesības atteikties no pasūtītās preces jebkurā laikā līdz tās apstrādes Pircējam, iepriekš ziņojot Internetveikalam par to tikai telefoniski.
 
4. Preces piegāde, termiņi.
 
        4.1. Preču pegādi, kura ir pasūtīta Internetveikalā  noprecizētā sortimentā un daudzumā, veic  Internetveikala  kidland.lv  kurjera dienests pieteiktajos laikos.
4.2.Preču piegādes izmaksas  ir iekļautas pasūtījuma galējā cenā.
 
 
5. Preces apmaksa.
5.1. Apmaksa tiek veikta ar Internetveikala piedāvātajiem Pircējam  maksas servisiem.
 
6. Pušu pretenzijas.
        
        6.1. Pircēja pretenzijas sakarā ar preču kvalitāti tiek pieņemtas  pēc adreses  [email protected]
        6.1.1. Pretenzijas tekstā ir jābūt : preces pasūtījuma numuram, sazināšanas   kontaktiem, pamatotam pretenzijas tekstam.
        6.1.2. Internetveikalam ir jāizskata un jādod motivēta atbilde 5 darba dienu laikā.
 
7. Pušu atbildība.
 
       7.1. Pircējam, līdz preces saņemšanas brīdim, ir jāpārbauda preces daudzums un preces izsskats.
       7.2. Internetveikals neveic atbildību par preces bojājumiem pēc Pircēja saņemšanas brīža, t.s. saules staru, vēja, temperaturas režīma  bojāšanas sekām.
       7.3. Pircējs apstiprina, ka neveiks pretenzijas gadījumos, kad prece nodošanas brīdī atbildīs noteiktajiem raksturojumiem.
       7.4. Pircējs apstiprina, ka neveiks pretenzijas gadījumā, kad Pircējs neveic preces ekspluatācijas noteikumus.
       7.5. Veicot pasūtījumu Internetveikalā, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar pieteiktiem preces raksturojumiem, šo Vienošanos un apņemas nepieļaut ārpusietekmi uz preci, norādīto p. 2.8. un 2.9.
Mājaslapa izmanto sikfailus (cookies) Mūsu mājaslapa izmanto sikfailus(cookies). Šie sīkfaili nesatur personisku informāciju.Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
Pieņemt